przykro mi ze nie moge wam pokazac jak wygladam:( :( Ale powiem jak muj awatar wyglada wiec mam brazowe wlosy za g twarz z salonu pieknosci oczy za g niebieskie nie mam brody mam brwi za s a pozaty co mam muwic nosze złote okulary i naszyjnik r i nie bedze o sobie muzil jeszcze ze mam 13lvl wiem maly ale wiem co nie co <*)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz