środa, 20 lutego 2013

KONKURS NA OTWARCIE!!!!!!

mamy konkurs na otwarcie nowego bloga i to konkurs naj najładniejszy awatar mozna oczywiscie dorobic zdjecie w paincie  prace wysylac na moje konto gmail maciejzydorczyk@gmail.com 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz