awateria
środa, 20 lutego 2013
KONKURS NA OTWARCIE!!!!!!
mamy konkurs na otwarcie nowego bloga i to konkurs naj najładniejszy awatar mozna oczywiscie dorobic zdjecie w paincie prace wysylac na moje konto gmail maciejzydorczyk@gmail.com
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz